ІГРАШКИ ДИТЯЧІ ТА ИГРУШКИ ОПТОМ

Не секрет, що існує велика кількість онлайн - компаній з оптового продажу дитячих товарів, включаючи іграшки. Чому купувати игрушки оптом набагато вигідніше, не варто обговорювати, це очевидно: ціни нижчі, якщо купувати великою партією товари. Але як це відбивається на роздрібних цінах на той самий товар і на асортимент пропонованої продукції в офлайн магазинах? Чи вигідно це тільки дорослим? Сучасні діти розвинені і допитливі. Їх не здивуєш вже імпортної лялькою або м'ячиком. Вони хочуть грати іграшками з електронним управлінням, з іграшками, які нагадують реальні речі, живих звіряток або ляльок-немовлят.                                         

  Купуючи іграшки дитячі та іграшки оптом, підприємець може знизити ціни на роздрібні дорогі моделі: на радість малечі та їх батьків.

                       БЕЗПЕЧНІ ГРИ: ЯКІ І НАСКІЛЬКИ ДОСТУПНІ

Доступність безпечних ігор визначається тільки їх ціною: будь-яку гру або іграшку можна зараз придбати (потрібно, щоб сімейний бюджет витримав таку покупку). Оптові закупівлі іграшок роблять товар доступніше. Безпечні ігри та іграшки повинні відповідати вимогам для них: Вони не повинні бути легко б'ються, щоб не нашкодити здоров'ю дитини. Безпечні ігри та іграшки повинні виготовлятися з екологічно чистих матеріалів, не викликати алергію у малюків. Конструкція іграшки повинна відповідати інструкції по віковою застосування товару (ця інформація вказується в інструкції). До безпечних ігор та іграшок відносяться всі товари для дітей, якщо їх застосовувати правильно, відповідно до вікових та інтелектуальними особливостями дитини, під наглядом батьків або вихователів.