Як купувати дитячі іграшки оптом: призначення і вік

Купуючи нові іграшки оптом в дитячий сад, закуповуючи партію товару для роздрібної торгівлі, важливо пам'ятати про призначення іграшок і вікові обмеження. Тоді можна забезпечити і безпеку при експлуатації, і інтерес дітей до обновці. Перегляньте класифікацію іграшок і підберіть оптимальні варіанти.


Іграшки оптом за завданнями і цілями

Всі безліч виробів цього типу можна розділити умовно на предмети для фізичного розвитку, комунікативних навичок, інтелектуальних і рольових ігор. До першої категорії належать:


велосипеди, самокати;

скакалки, м'ячі, килимки, дартс, гімнастичні снаряди;

іграшкову зброю;

елементи для активного відпочинку: басейни, пісочниці, надувні містечка і будиночки.

Комунікативні навички та рольова поведінка розвивають:


машинки, лялечки, м'яка іграшка;

телефони, каси, лотки для торгівлі;

настолки у всьому їх різноманітті, включаючи найпопулярніші - «Монополію», вікторини.

Для розвитку інтелекту варіантів особливо багато. Придбати дитячі іграшки оптом не складе труднощів. Виробники пропонують великий вибір «развіваек» і «навчалок». Це і наукові досліди (фізичні, хімічні), і плакати, моделі для збірки, мовні навчальні предмети (в т.ч. англійською та іншими іноземними мовами). Сюди ж можна віднести пазли - зараз є навіть дуже цікаві, просунуті тривимірні і світяться вироби! Задоволення від користування такими предметами більше, ніж від посібників, які були ще років 10-15 тому.


Але крім фізичного, інтелектуального розвитку важливо і емоційний. Його забезпечують речі, з якими легко пізнавати світ прекрасного. Набори для творчості, вишивання, ліплення, створення вітражів, красивого смачно пахне мила, одягу для ляльок, прикрас для дитини - все це дозволяє долучити до краси і її розуміння. Одночасно за рахунок дрібних деталей і роботи з ними розвивається настільки цінна для дитини дрібна моторика. А це допоможе і читання, і краснопису, і інших цінних навичок.