Іграшка "Пірамідка ТехноК", арт. 6979

В наявності 7
0
Модель: 6979
Артикул: 4823037606979
56.56 грн
Загальні характеристики
Країна виробник Україна Всі характеристики

Яскрава пірамідка в кольорах веселки. Особливістю іграшки є те, що всі формочки можна зібрати в квадратне відерце з ручкою. Так іграшку зручно переносити, брати з собою на прогулянку, в пісочницю чи дитячий садок.

Пірамідка складається з семи елементів різних кольорів і розмірів. Рельєф і форма елементів імітують вежі середньовічного замку - з вікнами, дверима і кам'яною кладкою.

Пірамідка - це проста і одночасно навчальна іграшка. З нею цікаво грати вдома і на вулиці в пісочниці. Завдяки різним розмірам можна зібрати піраміду від великого елемента до меншого, або навпаки, скласти все в квадратне відерце. У пісочниці відерце і елементи пірамідок зручно використовувати як формочки для піску і формувати пасочки в різній послідовності. Також з новою барвистою пірамідкою купання у ванній стане цікавіше і різноманітніше.

З такими іграми дитина вивчає кольори, розміри і форми, робить перші кроки в рахунку. Будуючи пірамідки малюки розвивають дрібну моторику і координацію.

Упаковка - сіточка з яскравою картонній етикеткою.

Іграшки для дітей від 1 року.

Габаритні розміри 38 х 12 х 11.2 см

Загальні характеристики
Країна виробник Україна

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Інформація про технічні характеристики, комплекті поставки, країну виготовлення, зовнішній вигляд і колір товару носить довідковий характер і грунтується на останніх доступних до моменту публікації відомостей