Іграшка "Пірамідка ТехноК", арт. 6580

Топ продажів
В наявності 5
0
Модель: 6580
Артикул: 4823037606580
53.53 грн
Загальні характеристики
Країна виробник Україна Всі характеристики

Нова «Пірамідка ТехноК» - справжня знахідка для веселих і повчальних ігор. Іграшка складається з семи елементів різного кольору і розміру. При цьому кожен елемент - ще і цікавий морський мешканець: дельфін, морський котик, краб, черепашка, морська зірка і рибки.


Всі елементи можна зібрати в пірамідку від більшого до меншого, або вкласти один в один. Розміри кожної фігури підібрані пропорційно - найбільша «акула», а найменша «морська зірка». Кольори - як веселка, від червоного до фіолетового.


На верхній фігурі «морська зірка» є млин, яка обертається при наливанні водички. Через різні сита на дні кожної формочки водичка «втече з пірамідки». І так можна грати багато разів. Елементи пірамідки також добре використовувати як пасочки, а ситечко на дні - як штамп на піску.


Але крім розваг, ще й навчання. Побудувати і зруйнувати піраміду, вивчити кольори, розміри, форми, познайомитися з морськими мешканцями, і зробити перші кроки в рахунку. А ще безліч ідей, які придумає Ваш малюк. Адже така іграшка добре розвиває дрібну моторику, координацію, пам'ять, логіку і уяву.


Іграшка для дітей від 1 року. Упаковка: сіточка з кольоровою картонній етикеткою.

Габаритні розміри 29 х 9.2 х 13 см

Загальні характеристики
Країна виробник Україна

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Інформація про технічні характеристики, комплекті поставки, країну виготовлення, зовнішній вигляд і колір товару носить довідковий характер і грунтується на останніх доступних до моменту публікації відомостей