Автомобіль Х3 пожежний "Арт.034"

В наявності 7
0
Модель: 034
Артикул: 4823036902034
235.09 грн
Загальні характеристики
Вид транспорту Службовий транспорт Країна виробник Україна Всі характеристики

Ця модель дуже цікава для гри в пожежного, Ваш малюк безперечно буде радий такому класному подарунку. Машинка яскрава, зроблена з якісної пластмаси, яка зовсім шкідлива для Вашого малюка. Товар вітчизняного виробника Оріон має всі необхідніше сертифікати якості. Машина з підйомним краном, шлангом і контейнером для води. В кабіні помістяться всього два пасажира. Така яскрава іграшка не залишить жодного малюка байдужим і подарує масу радісних вражень.


Іграшка транспортна - вантажівка тривісний з поворотною розсувний пожежно-рятувальної сходами і люлькою, довжина - 520 мм, ширина 190 мм, висота - 230 мм, маса - 1,03 кг, споживча упаковка - сітка полімерна. Пожежна машина Х3 виготовляється на основі моделі з арт. 443 Автомобіль Х3, опис якої було наведено вище, тільки замість кузова на шасі встановлюється платформа з поворотною платформою. Розсувна пожежно-рятувальна драбина, зібрана з трьох ланок і люльки, встановлюється на поворотну платформу, піднімається і фіксується за допомогою гідроциліндра. В не розсунутому стані сходи укладається на котушку, встановлений-ву на платформу. Циліндр, поршень, сходи виготовляються з полімеру АВС, інші деталі з поліпропілену.

Загальні характеристики
Вид транспорту Службовий транспорт
Країна виробник Україна

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Інформація про технічні характеристики, комплекті поставки, країну виготовлення, зовнішній вигляд і колір товару носить довідковий характер і грунтується на останніх доступних до моменту публікації відомостей